0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

*

Tasman

Εξατμίσεις Dorsoduro
« - : Αύγουστος 26, 2008, 02:55:45 μμ »
Σε ξένο forum βρήκα τις παρακάτω φωτογραφίες για εξατμίσεις (Leovinci) στο Dorsoduro. Μάλλον όμως (απ' ότι διάβασα) είναι οι Leovinci για το Shiver με κάποια πατέντα προσαρμογής.



*

AKIS KARDITSA

Απ: Εξατμίσεις Dorsoduro
« Απάντηση #1 - : Αύγουστος 26, 2008, 02:58:27 μμ »
ωραιο το αποτελεσμα....ντουκατιζει λιγο κι αυτο......εν αναμονη ακραπων και mivv.... :kalo:

*

george_grat

Απ: Εξατμίσεις Dorsoduro
« Απάντηση #2 - : Αύγουστος 26, 2008, 03:02:11 μμ »
Eγώ θέλω η εξατμίσεις να έχουν όγκο και να καλύπτουν ότι και η μαμα αλλιώς ........ :P :P :P :P

*

Tasman

Απ: Εξατμίσεις Dorsoduro
« Απάντηση #3 - : Αύγουστος 27, 2008, 08:49:26 πμ »
Eγώ θέλω η εξατμίσεις να έχουν όγκο και να καλύπτουν ότι και η μαμα αλλιώς ........ :P :P :P :P

Γιατί δεν φτιάχνεις (εσύ που πιάνουν τα χέρια σου με το carbon) undertray για το πίσω μέρος, που να μπεί από την πάνω πλευρά των aftermarket εξατμίσεων;
Πάντως και εμένα δεν μου αρέσει που με τις aftermarket π.χ. στο Shiver, φαίνεται έκθετο το πίσω - κάτω μέρος της μοτοσυκλέτας (από την κάτω πλευρά της σέλας).

*

george_grat

Απ: Εξατμίσεις Dorsoduro
« Απάντηση #4 - : Αύγουστος 27, 2008, 12:28:34 μμ »
Eγώ θέλω η εξατμίσεις να έχουν όγκο και να καλύπτουν ότι και η μαμα αλλιώς ........ :P :P :P :P

Γιατί δεν φτιάχνεις (εσύ που πιάνουν τα χέρια σου με το carbon) undertray για το πίσω μέρος, που να μπεί από την πάνω πλευρά των aftermarket εξατμίσεων;



hmmmmm  :thnk: :thnk: :thnk: :thnk: :thnk: :thnk:

*

Αποσυνδεδεμένος lord

  • *******
  • 2214
  • Φύλο: Άντρας
  • NERO DIABLO
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: Εξατμίσεις Dorsoduro
« Απάντηση #5 - : Αύγουστος 27, 2008, 01:02:00 μμ »
θα δημιουργησει παλι ο γιωργος....... :kalo: :kalo:
beer drinker 'n hell raiser



 The Wolf is loose....

 

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Αρχική Σελίδα Όροι Χρήσης