0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

RSV MILLE
« - : Οκτώβριος 13, 2005, 02:29:53 μμ »
Καταρχήν καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του forum.

Εχω κολήσει άσχημα με το MILLE ρε παιδιά. Υπάρχει κάποιος
ιδιοκτήτης στο forum που μπορεί να μου πει εντυπώσεις για
το συγκεκριμένο μοντέλο και κατ'επέκταση για τα aftersales
του (αξιοπιστία, τυχόν προβλήματα, αντιπροσώπευση, κ.λ.π.)



*

Θοδωρής Τ.

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #1 - : Οκτώβριος 13, 2005, 02:42:55 μμ »
Καλοσώρισες στο κλαμπ!έχεις aprilia ή θέλεις να πάρεις;σε ρωτάω γιατί αν έχεις θα ξέρεις τι εστί μηχανή aprilia και αν θες να πάρεις μην το συζητάς καθόλου!απο αξιοπιστία οσον αφορά το μοτέρ...ενα πράγμα θα σου πώ ...ROTAX!κορυφή!κινητήρας διαμάντι!πλαισιο απιστευτο!γεωμετρία τρελή!Παρα πολύ στριφτερό!πολύ γκάζι για V-2!πολυυύ ροπή!πανέμορφο!ασυνήθιστο!άριστα περιφερειακά(brembo,ohlins,κ.λ.π.)και για να τα δεις σε ιαπωνικό θα πρέπει να τα ακουμήσεις αδρά!το μηχανάκι έχει δικό του χαρακτήρα και Ιταλικό μαλιστα!!!... δεν βαρέθηκες να βλέπεις στο δρόμο ιαπωνικά;εχουμε γεμισει με Κ5,R1,CBR,ZX,XX,HAYA,κ.α. :-P  :-P

αυτα εν ολίγοις!!! :-D

*

Αποσυνδεδεμένος apriliabikers.gr

  • *********
  • 17379
  • Αντιδράσεις: +10
Re: RSV MILLE
« Απάντηση #2 - : Οκτώβριος 13, 2005, 10:39:40 μμ »
Παράθεση

ο/η dodos_1 έγραψε:
 Ιταλικό μαλιστα!!!... δεν βαρέθηκες να βλέπεις στο δρόμο ιαπωνικά;εχουμε γεμισει με Κ5,R1,CBR,ZX,XX,HAYA,κ.α. :-P  :-P αυτα εν ολίγοις!!! :-D


Πωωωωωω!!! Τον κόλλησες στον τοίχο ρε Θοδωρή τον άνθρωπο. :-D  :-D  Που να μπει πάλι να ρωτήσει τίποτα. :-D  :-D

Φίλε nikos900 συνονόματε όπως κατάλαβες εδω μέσα έχει ΠΟΛΥΥΥΥΥ φανατικούς apriliamaniacs αλλά και.....αντικειμενικούς θα έλεγα. :-D  :-D  :-D
Καλως ήρθες στην παρέα. :-D

*

ΤΑΣΟΣ

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #3 - : Οκτώβριος 14, 2005, 01:15:10 πμ »
Γεια σου νικο900 καλως ορισες στο κλαμπ, ελπιζουμε να γινεις τακτικος να τα λεμε.
Δεν εχω το μιλε αλλα το ζαχαρωνα και το ζαχαρωνω ακομη.Το εχει φιλος και το εχω οδηγησει σε βολτα που καναμε. Απο τις υψηλοτερες ποιοτικα κατασκευες και σε πολυ καλη τιμη και τα ανταλλακτικα.
Εντυπωσεις οι καλυτερες, τρομερα ακτινικα φρενα πολυ καλο στησιμο και γεωμετρια καθεσαι ψηλα αλλα και μεσα με χερια και ποδια σε καλα σημεια (1,80 υψος) και παρα πολυ καλη αερ. καλυψη για την κατηγορια του.
Αν εισαι 4κιλυνδρας θα σου ξενισει το αρπαγμα απο τα χαμηλα και το λαχανιασμα αποτις 10000 και μετα.
Το μονο που παρουσιασε ειναι ενα βουλωμα στα μπεκ του ψεκασμου το οποιο οφειλοταν στη βενζινη.
Αν εισαι λατρης του V2 το μιλε ειναι μονοδρομος και απο πλευρας χρηματων. Ολα τα μηχανακια καλα ειναι με περισσοτερα ή με λιγοτερα αλογα, το θεμα ειναι εσενα τι σε εξιταρει?
Μα φυσικα το μιλε θα μου πεις ε τοτε παρτο και απολαυσετο  :-)


*

Αποσυνδεδεμένος NitroArgi

  • *******
  • 1087
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: +67
Re: RSV MILLE
« Απάντηση #4 - : Οκτώβριος 15, 2005, 08:13:04 μμ »
Γεια σου Νικο...

Ποιο Mille σε ενδιαφερει???????

*

ΤΑΣΟΣ

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #5 - : Οκτώβριος 16, 2005, 10:41:43 μμ »
Εγω θελω αυτο



και αυτο




αλλα και αυτο




*

Ιορδάνης Μαυρίδης

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #6 - : Οκτώβριος 17, 2005, 12:12:52 πμ »
ρε φιλε τουονατε, το παιδι εκανε μια σοβαρη ερωτηση και εσυ παλι με τη γεματη δειλιματα, σουρεαλιστικη, πλουραλιστικη σου σκεψη, του αποσπας την προσοχη... ρε περιπτωση!!!

*

Αποσυνδεδεμένος apriliabikers.gr

  • *********
  • 17379
  • Αντιδράσεις: +10
Re: RSV MILLE
« Απάντηση #7 - : Οκτώβριος 17, 2005, 12:42:46 πμ »
Νίκο για χαρά και από εμένα...θα συμφωνήσω με τους πτοηγούμενους... Σκέψου μόνο την αξιοπιστία και τη δουλειά κινητήρα ROTAX.. 2ον, το γνωστό ''ζυγισμα'' της Aprilia, τώρα για ομορφιά..στραβός είσαι..? Ποιο ιταλικό μηχανάκι μπροστά στα γιαπωνέζικα αν μη τι άλλο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΙΑ..?
Δες κεπτομέρειες και ποιότητα κατασκευής...

Τέλος..κατά σειρά τα είπα... Η τιμή...?

Αλλά όπως πάντα διαλέγεις πάντα ΕΣΥ αυτό που σου κάνει ''CLICK'' !!!

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #8 - : Οκτώβριος 17, 2005, 09:55:11 πμ »
Παιδιά ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.
Είμαι σίγουρος ότι το μηχανάκι είναι καλά στημένο (αναρτήσεις, πλαίσιο, κ.λ.π.) αν και θα πρέπει να το
οδηγήσω για να το διαπιστώσω.
Από πλευράς αντιπροσωπείας τι παίζει γιατί έχουν ακουσθεί
διάφορα.
Επίσης από ηλεκτρικά παρουσιάζει προβλήματα ?

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #9 - : Οκτώβριος 17, 2005, 10:08:49 πμ »

*

Θοδωρής Τ.

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #10 - : Οκτώβριος 17, 2005, 11:33:18 πμ »
Η αντιπροσωπεία έχει καλυτερέψει αλλά μην περιμένεις και τιποτα ουσιαστικό...δηλαδή οπως είναι σχεδόν ολες οι αντιπροσωπείες. :-D απρόσωπες και με πολύ χρόνο αναμονής για τα ανταλλακτικά...για τα ηλεκτρικά του mille το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν προσέχεις πως πλένεις το μηχανάκι δεν θα εχεις κανενα πρόβλημα.

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #11 - : Οκτώβριος 17, 2005, 12:19:20 μμ »
Thanks dodos.



*

Αποσυνδεδεμένος NitroArgi

  • *******
  • 1087
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: +67
Re: RSV MILLE
« Απάντηση #12 - : Οκτώβριος 17, 2005, 12:23:38 μμ »
Γενικοτερα δε προκειτε να εχεις προβλημα εκτος και αν εισαι εξαιρετικα ατυχος!

Εγω εχω τη γρια 3 χρονια περιπου και το κοντερ γραει πλεον πανω απο 55000 απροβληματιστα χιλιομετρα!!!

Nitro

*

χρηστος

Re: RSV MILLE
« Απάντηση #13 - : Νοέμβριος 27, 2005, 11:50:50 μμ »
με κλειστα ματια φιλε.
ειχα ενα τουονο και εμεινα πολυ ικανοποιιμενος
τςρα εχς το mile ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ

 

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Αρχική Σελίδα Όροι Χρήσης