0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Σερρες: 21-22/9/09
« - : Σεπτέμβριος 16, 2009, 07:48:19 μμ »
λοιπόν η απόφαση πάρθηκε εχθές το βράδυ. η πιστά είδα ότι είναι ελεύθερη και είπαμε με τον ξάδερφο μου να πάμε τα στρίψουμε λίγο τα μοτόρια μας..  :D θα είμαι εκεί από Κυριακή βράδυ (μετά το τέλος της δουλειάς θα ξεκινήσουμε και κατά της 5 το πρωί θα ήμαστε Σέρρες) θα μπούμε πίστα Δευτέρα, όλη μέρα και Τρίτη μέχρι το απόγευμα  :ohyes: όσοι πιστοί προσέλθετε..! ας ελπίσουμε ότι ο καιρός θα μας κάνει την χάρη και όλα να πάνε καλά..!!  :kalo:


ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος tasosm

  • *******
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #1 - : Σεπτέμβριος 16, 2009, 09:45:34 μμ »
λοιπόν η απόφαση πάρθηκε εχθές το βράδυ. η πιστά είδα ότι είναι ελεύθερη και είπαμε με τον ξάδερφο μου να πάμε τα στρίψουμε λίγο τα μοτόρια μας..  :D θα είμαι εκεί από Κυριακή βράδυ (μετά το τέλος της δουλειάς θα ξεκινήσουμε και κατά της 5 το πρωί θα ήμαστε Σέρρες) θα μπούμε πίστα Δευτέρα, όλη μέρα και Τρίτη μέχρι το απόγευμα  :ohyes: όσοι πιστοί προσέλθετε..! ας ελπίσουμε ότι ο καιρός θα μας κάνει την χάρη και όλα να πάνε καλά..!!  :kalo:
Υπαρχει περιπτωση να ερθω και εγω την Δευτερα αλλα θα φυγω κατα το μεσημερακι.

Ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερω διοτι με τρωει αρκετα για πιστα.

Χρηστο ενημερωσε αν στραβωσει κατι και δεν πατε τελικα.

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #2 - : Σεπτέμβριος 16, 2009, 11:19:42 μμ »
λοιπόν η απόφαση πάρθηκε εχθές το βράδυ. η πιστά είδα ότι είναι ελεύθερη και είπαμε με τον ξάδερφο μου να πάμε τα στρίψουμε λίγο τα μοτόρια μας..  :D θα είμαι εκεί από Κυριακή βράδυ (μετά το τέλος της δουλειάς θα ξεκινήσουμε και κατά της 5 το πρωί θα ήμαστε Σέρρες) θα μπούμε πίστα Δευτέρα, όλη μέρα και Τρίτη μέχρι το απόγευμα  :ohyes: όσοι πιστοί προσέλθετε..! ας ελπίσουμε ότι ο καιρός θα μας κάνει την χάρη και όλα να πάνε καλά..!!  :kalo:
Υπαρχει περιπτωση να ερθω και εγω την Δευτερα αλλα θα φυγω κατα το μεσημερακι.

Ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερω διοτι με τρωει αρκετα για πιστα.

Χρηστο ενημερωσε αν στραβωσει κατι και δεν πατε τελικα.

οκ.. άλλα ο μόνος λόγος για να μην πάμε είναι αν χαλάσει ο καιρός, εκτός αν τύχει τίποτα έκτακτο....φτου φτου.
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος tasosm

  • *******
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #3 - : Σεπτέμβριος 17, 2009, 10:54:00 μμ »
Χρηστο το μοτορι ειναι ετοιμο.

Μπηκαν λαδακια,μπουζακια σουμουνου και αυριο το πρωι παω για λαστιχα και υγρα συμπλεκτη.

Δευτερα αν εχει καλο καιρο,που θα εχει δηλαδη αλλιως θα τα σπασω ολα,7 το πρωι ξεκιναω.Τα λεμε Σερρες.

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #4 - : Σεπτέμβριος 17, 2009, 11:12:17 μμ »
Χρηστο το μοτορι ειναι ετοιμο.

Μπηκαν λαδακια,μπουζακια σουμουνου και αυριο το πρωι παω για λαστιχα και υγρα συμπλεκτη.

Δευτερα αν εχει καλο καιρο,που θα εχει δηλαδη αλλιως θα τα σπασω ολα,7 το πρωι ξεκιναω.Τα λεμε Σερρες.


και εμείς Σαββάτο πρωί πάμε να βάλουμε λάστιχα..  :D Κυριακή απόγευμα φορτώνουμε τα μοτέρια μας και κατά της 2-3 το βράδυ (ανάλογα πότε θα τελειώσει η δουλειά) ξεκινάμε για Σέρρες..  :bana: :bana:


Υ.Γ. μακάρι ρε γμτ να έχει καλό καιρό  :pray: :pray:
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Zozef

Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #5 - : Σεπτέμβριος 18, 2009, 03:49:48 μμ »
ΩΡΑΙΟΙ!! :kalo:

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #6 - : Σεπτέμβριος 19, 2009, 06:06:53 μμ »
σήμερα μπήκαν τα λάστιχα.. είμαι έτοιμος και περιμένω να έρθει το αύριο για να φύγουμε  :D



ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος tasosm

  • *******
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
  • Αντιδράσεις: 0
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #7 - : Σεπτέμβριος 21, 2009, 06:07:59 μμ »
Εγω γυρισα τα παιδια Χρηστος και Χρηστος θα μπουν και αυριο πιστα.

Ενα εχω να πω.Γινοτανε χαμος.Καμια 15αρια μοτο απο Βουλγαρια συν τα δικα μας συν μερικα Ducati καποια φαση λιγο πριν φυγω χαζευα την πιστα και σε ολο το γυρο ειχε και μοτο.Να μην ξεχασω και 2 αυτοκινητα μια 911 turbo και ενα Impreza wrx.

Ειπα να παω καθημερινη για να μην εχει κινηση και τελικα εγινε το αντιθετο.Καποια στιγμη που μπηκαμε ολοι μαζι μετα τα αυτοκινητα ητανε επικινδυνη η κατασταση.

Δεν πειραζει καλα περασα παραυτα και ελπιζω να κρατησει ο καιρος για να ξαναπαω και τον Οκτωβρη.

Φωτο εχω λιγες αλλα ξεχασα να παρω την φωτογραφικη στην δουλεια οποτε θα ανεβασω αυριο η το βραδυ.

Να ρωτησω και κατι θελω.Εβαλα 55αρι προφιλ απο 50αρι πισω.Εχει αλλαξει σιγουρα το βημα της μοτο,μου φανηκε πιο αργη.Υπαρχει περιπτωση να δειχνει και λιγοτερα χλμ στο κοντερ λογω αυτης της αλλαγης?

*

nasos-v

Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #8 - : Σεπτέμβριος 22, 2009, 08:33:06 πμ »
Εγω γυρισα τα παιδια Χρηστος και Χρηστος θα μπουν και αυριο πιστα.

Ενα εχω να πω.Γινοτανε χαμος.Καμια 15αρια μοτο απο Βουλγαρια συν τα δικα μας συν μερικα Ducati καποια φαση λιγο πριν φυγω χαζευα την πιστα και σε ολο το γυρο ειχε και μοτο.Να μην ξεχασω και 2 αυτοκινητα μια 911 turbo και ενα Impreza wrx.

Ειπα να παω καθημερινη για να μην εχει κινηση και τελικα εγινε το αντιθετο.Καποια στιγμη που μπηκαμε ολοι μαζι μετα τα αυτοκινητα ητανε επικινδυνη η κατασταση.

Δεν πειραζει καλα περασα παραυτα και ελπιζω να κρατησει ο καιρος για να ξαναπαω και τον Οκτωβρη.

Φωτο εχω λιγες αλλα ξεχασα να παρω την φωτογραφικη στην δουλεια οποτε θα ανεβασω αυριο η το βραδυ.

Να ρωτησω και κατι θελω.Εβαλα 55αρι προφιλ απο 50αρι πισω.Εχει αλλαξει σιγουρα το βημα της μοτο,μου φανηκε πιο αργη.Υπαρχει περιπτωση να δειχνει και λιγοτερα χλμ στο κοντερ λογω αυτης της αλλαγης?


γεια σου τασο! εντατικα βλεπω το πηραμε το θεμα σερρες... ;) ;) ;)

ναι τασο εχει μια μικρη αποκλιση! βαλε ενα γραναζι πισω +1 δοντι να ξαναπας στα ιδια σε θεμα γκαζι! για την ενδηξη δεν μπορεις να κανεις κατι.

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #9 - : Σεπτέμβριος 23, 2009, 02:58:09 μμ »
λοιπον..!! ετοιμαζομαστε την Κυριακη με τα απο την δουλεια, φορτωνουμε τα μηχανακια και ξεκιναμε στις 3:00 το βραδυ για Σερρες. στις 6:00 φτανουμε Σερρες υπνο κανα 2-3 ωρες στο αμαξι και βουρ στην πιστα.

εδω ειναι το βραδυ οταν καναμε σταση...



εδω ειναι απο την εισοδο της πιστας 8:00 το πρωι, δεν μπρουσα να κοιμηθω..λιγο η γκ@υλ@, λιγο ο ηλιος που με χτυπουσε στα ματια και ετσι ειπα να βγαλω μερικες φωτος..



Δευτερα πρωι, ξυπναμε (απο οσο μπορεσαμε να κοιμηθουμε) κατα τις 9:00 ενα γρηγορο καφεδακι, ντυνομαστε και φευγουμε για το πρωτο 20λεπτο..

απο πισω με το R1 ειναι ο ξαδερφος μου...sfairas





σε καθε γυρο νομιζα οτι γυρναω ολο και πιο γρηγορα, ετσι για πρωτη φορα μου μπηκε η ιδεα να χρονομετρηθω και δω που βρισκομε.. την Δευτερα ο ταχυτερος μου γυρος ηταν 1.37.5 και ο πιο αργος 1.38.6 πολυ καλα για δευτερη φορα που μπαινω. ο ξαδερφος μου γυρνουσε στο 1.34-1.35. λογο του οτι ημασταν κουρασμενη απο το ταξιδι και χωρις υπνο την Δευτερα καναμε ΜΟΝΟ 4 20λεπτα. φευγουμε κατα 15:00 το μεσιμερι, παμε για φαγητο στις Σερρες και υπνο στο ξενοδοχειο. το βραδακι μια μικρη βολτουλα στην πολη και λιγο φαγητο..

στην αρχη με μπυρα kaiser και στην συνεχεια με λιγο τσιπουρακι...εκανε λιγο κρυο για αυτο..!



απο εκει παλι στο ξενοδοχειο για υπνο.
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #10 - : Σεπτέμβριος 23, 2009, 02:58:24 μμ »
μ' αυτα και μ' αυτα εφτασε το μεσιμερι, ηρθα κατι παιδια απο το kawasaki-bikers για να μας δουμε (φιλοι του sfaira). φαγαμε μια μακαροναδα, φορτωσαμε τα μηχανακια στο τρειλορ και σιγα σιγα πηραμε τον δρομο τις επιστροφης...






ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #11 - : Σεπτέμβριος 23, 2009, 02:58:46 μμ »
και μερικες ακομα...







ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #12 - : Σεπτέμβριος 23, 2009, 02:58:58 μμ »
αυτα..! καλα περασαμε, γουσταραμε, ξεγκ@λωσ@με αυτυχημα δεν ειχαμε, εκτος απο ενα cbr 1000 που επεσε στην Κ13 αλλα ευτηχωςδεν επαθε τιποτα!!
παντα τετοια με υγεια..!
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος κολτρέϊν

  • *******
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
  • S U Z U K A K I A S
  • Μοντέλο μηχανής: gsx-r 600 k8
  • Αντιδράσεις: +4
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #13 - : Σεπτέμβριος 23, 2009, 03:00:29 μμ »
αυτα ξεχασα να τα βαλω...  :blus: :blus: :blus:


Τριτη: πρωινο ξυπνημα στις 9:00. μαζευουμε τα πραγματα και σφαιρα στην πιστα.. ενα γρηογορο καφεδακι, βενζινη στα μηχανακια και στις 10:00 το πρωτο 20λεπτο.


τεζα ο κολτρέϊν στην Κ11





την Τριτη μου φαινοταν οτι παω πιο γρηγορα απο οτι την Δευτερα και χρονομετρηθηκα παλι. ταχυτερος γυρος 1.36.6 και 1.36.8 και 1.37.4 ο πιο αργος. πολυ μεγαλη βελτιωση.
στην πιστα για καθημερινη ειχε πολυ κοσμο, γινοταν της Βουλγαριας το καγκελο. και αφου πιασαμε μια μικρη κουβεντουλα με κανα 5-6 Βουλγαρους του ρωτησαμε και ποσο γυρνανε. ο ενας ελεγε 1.30, ο αλλος ελεγε 1.32, ο αλλος 1.29 κτλ κτλ. καθησα ενα 20λεπτο εξω για να τους χρονομετρησω. κανενας απο αυτους δεν εκανε τον χρονο που ειπε. ολοι ηταν απο το 1.37 και κατω.
ενα 20λεπτο ετυχε και ημουν κοντα με εναν απο αυτους. τον πετυχενω στην Κ1 πισω απο ενα Κ8 600 στην Κ2 βγαινω απο εξωτερικη να περασω και θα ετρωγα ενα high siding περιποιημενο... στην επομενη γυρα ειμαι κολλημενος πισω του και στην Κ2 τον περναω, απο τοτε με εφτανε στα ανοιχτα κομματια λογο κυβισμου...R1 ειχε ο τυπος...


ο ξαδερφος εδινε τις δικιες του μαχες...



μονο ενας ειπε αληθεια ποσο γυρναει. ηταν ενας τυπος με Κ7 1000 μαυρο και ολοσωμη RIZLA+ που ειπε οτι γυρναει σταθερα στο 1.24. ετσι λιγο πριν φυγουμε τον μετρησα 2 γυρους, 1.24.2-1.24.4
τον πετυχα μεσα στην πιστα, τον ειδα μια φορα που με περασε και αλλη μια που με ξανα περασε...
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 23, 2009, 03:04:56 μμ από κολτρέϊν »
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ !!!!!!

*

Αποσυνδεδεμένος bros400pgm

  • *********
  • 8418
  • Φύλο: Άντρας
  • ΧΟΝΤΡΟΣ πονος λεμε
  • Αντιδράσεις: +250
Απ: Σερρες: 21-22/9/09
« Απάντηση #14 - : Σεπτέμβριος 23, 2009, 03:11:48 μμ »
Μπραβο ρε χρησταρα  :kalo: :kalo: :kalo: :kalo: :kalo: :kalo: :kalo:
APRILIA CAPONORD RULESSSSSSSSSSS

 

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Αρχική Σελίδα Όροι Χρήσης